Cam Balkon Sistemleri

CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.

Katlanır cam balkon, camların istenilen noktada katlanıp toplanabilmesiyle estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Kanat toplama mekanizması ile istenilen sayıda kanadı estetik bir şekilde açık tutabilme imkanı vardır. Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabilir. Sistemde kanatların bir ya da birkaçını pencere gibi açıp kullanabilme imkanı vardır.

Sürgülü veya sürme cam balkon, mekanların daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem, ergonomik tasarımları sayesinde her türlü balkona kolayca uygulanır. Estetik görünümü ve zarafeti ile bulunduğu yapılara değer katar. Dikey ve yatay kayıtlar olmadan uygulandığı için manzara ve görüş alanını kısıtlamaz. Sağa, sola ve her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılabilen özellikleri ile fazla yer tutmaz.

Isıcamlı cam balkon, ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır. Çünkü; amacın ısı tasarrufu olduğu bu tür balkonlarda, kullanılan her malzemenin yalıtım özellikli olması şarttır.

Gold, Fırtına, BKS, Winland Cam Balkon Sistemleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için CamBalkonMall sitemizi ziyaret ediniz.

Başa dön